Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
51 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Macer.Nie będzie ołtarzy dla PKI? 16.11.2071 by Macer
Ostatnimi dniami militarną prasę fachową w Polsce obiegła lotem błyskawicy wiadomość o zerwaniu kontraktu na ołtarze bojowe dla wojska. Zamówienie opiewało na 300 sztuk, które miały wspomóc kapelanów poszczególnych jednostek oraz oddziały kapłanów sz (...)

Święto Wojska Polskiego w Warszawie 16.08.2064 by Macer
Jak co roku w Święto Wojska Polskiego, w Warszawie odbyły się uroczystości na cześć naszych Dzielnych Żołnierzy. Zwyczajnie, głównym punktem obchodów była defilada sprzętu i piechoty przez Aleje Ujazdowskie. Dla widzów na całej długości ulicy wzni (...)

Nowy wspaniały księżyc 27.07.2063 by Macer
Na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej Minister Słusznych Kroków ogłosił rozpoczęcie prac nad największym przedsięwzięciem inżynieryjnym w historii ludzkości, bijącym rozmachem piramidy, akwedukty czy autostrada przez obie Ameryki. PMG, wraz z (...)

Szczęścia nigdy za wiele 19.12.2062 by Macer
Najnowsze badania opinii publicznej sensacyjnie wykazały, że Polska straciła utrzymywane przez około 30 lat pierwsze miejsce na liście krajów o największym zadowoleniu mieszkańców z życia! Taką to nieprawdopodobną wiadomością uraczył nas instytut Hon (...)

Kropla w morzu wszechświata 24.03.2062 by Macer
Rzecznik prasowy rządu Zimbabwe ogłosił o zaskakującym odkryciu swoich naukowców - afrykańscy astronomowie znaleźli w układzie ok. 60 lat świetlnych od Ziemi planetę zbudowaną całkowicie z... wody! Odkryty obiekt nie ma jądra skalnego, najwyżej ni (...)

Na narty na Islandię 12.07.2061 by Macer
Pierwszego stycznia na wulkanie Ejpzrestfanteylezredc w Prowincji Islandia został otwarty największy kompleks narciarski na świecie. Stworzył go pan Józef Gąsienica - Dżdżownica z Podhala. Oto jego słowa: - Hej, panocku redaktorku, znudziło mi się (...)

Nowe działo przeciwkosmiczne 20.03.2061 by Macer
Ministerstwo Wojny postanowiło wybudować w różnych miejscach globu działa obrony przeciwkosmicznej. Decyzja ta została podyktowana stanem wojny oraz małą ilością obecnie istniejących obiektów tego typu. - Panie, ostatnio na imp... ekhem... naradz (...)

Dzień z życia pilota 05.03.2061 by Macer
Relacja pilota V PKI, specjalnie dla naszego portalu: Ze snu wyrwał mnie głos dowódcy, dobiegający z głośnika. "Wstawać, panienki, na śniadanie i przygotować się". Spojrzałem na zegarek i zakląłem w duchu - była czwarta rano na OWRP "Okęcie". W (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2074 www.wielkarzeczpospolita.net